Własny dom z ogrodem i tarasem - Kameralne Banino I

Wybór idealnego domu dla siebie oraz całej rodziny to zawsze bardzo trudne zadanie. Warto szukać nowoczesnych rozwiązań, które łączą w sobie walory wizualne, najwyższą jakość materiałów użytych do budowy oraz funkcjonalność. Widne, w pełni komfortowe domy w zabudowie bliźniaczej to idealna propozycja dla wszystkich z Państwa, którzy poszukują doskonale zlokalizowanych, minimalistycznych, a zarazem bardzo eleganckich domów z ogrodem oraz tarasem.

Banino - cicha i spokojna okolica przyjazna rodzinom z dziećmi

Gdańsk to wielkie miasto, które daje ogrom możliwości, jednak na co dzień bywa męczące. Właśnie dlatego coraz więcej młodych, jak również starszych osób decyduje się na przeprowadzkę na obrzeża wielkich miast. Dobrze skomunikowane z Trójmiastem Banino to przysłowiowy "strzał w dziesiątkę". Każdy oferowany przez nas dom z ogrodem oraz tarasem stanowi świetne rozwiązanie dla osób samotnych, par, a także rodzin z dziećmi, którym zależy na lokalizacji sprzyjającej odpoczynkowi po ciężkim dniu w pracy.

Dom z ogrodem i tarasem zaprojektowany w nowoczesny sposób

Zabudowa bliźniacza to doskonała alternatywa dla osób, które cenią sobie niezależność, jednak z jakichś względów nie chcą zdecydować się na zakup lub budowę domu jednorodzinnego. Banino to okolica, w której została zlokalizowana nasza inwestycja ciesząca się ogromnym zainteresowaniem wśród osób z całej Polski. Na uwagę zasługuje przede wszystkim bliskość terenów zielonych, a także idealne skomunikowanie osiedla ze sklepami, placówkami edukacyjnymi, jak również obiektami o charakterze rekreacyjnym i rozrywkowym.

Dom marzeń na wyciągnięcie ręki

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Stawiamy przede wszystkim na jakość wykonania, dlatego każdy dom został starannie i solidnie wykonany z najwyższej jakości materiałów przez sprawdzonych wykonawców. Jesteśmy przekonani, że świadczone przez nas usługi spełnią oczekiwania wszystkich klientów ceniących sobie nowoczesność oraz funkcjonalność.

Budowa - galeria

Lokalizacja


* Przykładowa cena z dopłatą MdM dla rodziny z dwójką dzieci.

** Miejsce parkingowe w cenie tylko 5000zł

+48 607 900 715
biuro@hbinwestycje.pl

Umów się na spotkanie

Copyright hbinwestycje