Nowe osiedle Kameralne Banino III

Czym powinny charakteryzować się idealne domy zaprojektowane w zabudowie bliźniaczej przeznaczone dla całej rodziny? Przede wszystkim powinny łączyć w sobie funkcjonalność, atrakcyjny design, a także najwyższą jakość wykonania. Osiedle Banino, które przygotowaliśmy specjalnie z myślą o zaspokojeniu wszystkich potrzeb oraz oczekiwań naszych klientów, to idealne połączenie powyższych cech. Z pewnością sprosta ono również Państwa wymaganiom, a nowe domy, które oferujemy, staną się idealnym miejscem do zamieszkania zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i par oraz osób samotnych.

Osiedle Banino - nowe domy w doskonałej lokalizacji

Cechą charakterystyczną naszej inwestycji jest przede wszystkim bardzo dobra lokalizacja. Na uwagę zasługuje przede wszystkim bliskość atrakcyjnych terenów zielonych, które stanowią idealne miejsce do spacerów, jazdy na rowerze czy nordic walkingu. Ponadto warto zwrócić uwagę na bliskość przystanków komunikacji publicznej, a także nowoczesne drogi i chodniki, które umożliwiają szybką i bezpieczną podróż do pracy lub szkoły.

Funkcjonalne i nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej

Osiedle Banino to nowocześnie zaprojektowane domy, które są połączeniem minimalizmu oraz elegancji. Widne, jasne przestrzenie cechują się dużą funkcjonalnością, dzięki czemu każdy z Państwa będzie mógł stworzyć odpowiadające sobie aranżacje. Nieruchomości, które oferujemy naszym klientom, zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów przez najwyższej klasy fachowców.

Zaangażowanie, pasja oraz wieloletnie doświadczenie

Jesteśmy firmą, która działa na rynku już od wielu lat, oferując klientom najwyższej jakości usługi. Charakteryzuje nas doświadczenie, a także wielka pasja, z którą działamy. Serdecznie zachęcamy do poznania przygotowanej przez nas oferty. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat inwestycji.

Budowa - galeria

Lokalizacja


* Przykładowa cena z dopłatą MdM dla rodziny z dwójką dzieci.

** Miejsce parkingowe w cenie tylko 5000zł

+48 607 900 715
biuro@hbinwestycje.pl

Umów się na spotkanie

Copyright hbinwestycje